I riu shqiptar mposht italianin në Arabi, ngre në këmbë gjithë publikun

Përfaqësuesi i Shqipërisë në Bahrein të Arabisë në Artet Marciale, Florian Doskja ka triumfuar kundrejt Alessandro Celadin, përfaqësuesit italian.

Florian Doskja është fitues i shumë trofeve në Itali dhe kampion në Gladiator -6. I riu nga Librazhdi ka përfaqësuar denjësisht vendin tonë, duke bërë për vete gjithë publikun me shfaqjen që ka dhënë.

LEXO EDHE:  Besart Berisha i pamëshirshëm, sërish gol
Kliko per me shume info

Zgjodhi të përfaqësojë vendin tonë dhe përpara ka shumë sfida.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here