I ngriti gishtin e mesit Trump-it, ja si shpërblehet 50-vjeçarja

Një çikliste i tregoi gishtin e mesit presidentit Donald Trump, teksa ai po kalonte me eksortën e tij. Ky gjest e bëri mjaft të famshme gruan, madje për disa ajo u cilësua edhe ‘heroinë’.

Por nga ai momenti gjërat nuk kanë shkuar mirë në jetën e 50-vjeçares. Fill pas kësaj, Juli Briskman u pushua nga puna. Briskman deklaroi për mediat amerikane se ishte shokuar kur dikush e kishte fotografuar teksa ajo bëri atë gjest për presidentin.

LEXO EDHE:  Frikë nga lufta? Erdogan bën hapa pas: Nuk dëshirojmë tensione me Greqinë
Kliko per me shume info

Kur u pyet nga gazetarja e ‘HuffPost’ se si i shkoi ndër mend t’i tregonte gishtine e mesit presidentit, ajo tha:
“Teksa isha buzë rrugës dhe kaloi eskorta filloi të më ziente gjaku. Përfituesit e DACA po dëbohen nga SHBA-të. Ai nxjerr reklama për regjistrime të hapura për Obamacare. Vetëm një e treta e Puerto Rikos ka energji elektrike. Dhe ja, mesa duket po shkon të luajë golf”.

LEXO EDHE:  E papritur, Papës i fluturon kapelja nga koka (FOTO)

Ndërsa, pas kësaj mbështetësit e Julit kanë marrë një fushatë shpërblyese për të. Deri më tani nga fushata janë mbledhur 57,000 dollarë .

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here