I dha fund jetës duke u hedhur nga Ura e Bushtricës, identifikohet adoleshenti në Librazhd

Kliko per me shume info

Policia ka dhënë detaje për ngjarjen e rëndë që ndodhi rreth një orë më parë në qytetin e Librazhdit ku një i ri i dha fund jetës duke u hedhur nga Ura e Bushtricës.

Kështu është bërë i mundur identifikimi i viktimës: ai është i riu me iniciale F.F., vjeç 18, banues në fshatin Qukës.

Kliko per me shume info

Nga inspektimiet e kryera nga grupi hetimor që është gjendur në vendngjarje mësohet se tek i riu nuk janë konstatuar shenja dhune.
Ndërkohë kujtojmë se prindërit e 18-vjeçarit kanë pohuar se kohët e fundit djali ishte mbyllur në vetëvete dhe nuk dihet arsyeja e kësaj sjelljeje.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.