Arrestohet i dashuri pasanik i Viola Spiros, bosi i drogës në Itali

Kliko per me shume info

Kishte zgjedhur vete Viola Spiro ta bente publike lidhjen e saj te dashurise me nje foto ne rrjetet sociale, por identiteti i djalit u mbajt gjithnje i fshehte.

Sot pervev emrit, zbulohet edhe historia qe mbart ai djale.

Kliko per me shume info

Sipas JOQ, ai quhet Valentin Selaj dhe rezulton të jetë as më shumë e as më pak por një bos i vërtetë kokaine. Por për fatin e keq të Violës ai është arrestuar nga policia vetëm pak ditë më parë.

Në një shkrim të bërë nga gazeta italiane La Nazione, thuhet se Valentin Selaj ishte “Zoti i drogës” dhe kreu i një bande mjaft të fuqishme ndërkombëtare që sillte kokainë nga Amerika në Firenze nëpërmjet Hollandës. Por jo vetëm kaq, banda merrej edhe me prostitucion dhe dhunë sipas gazetës italiane.

Gjatë arrestimit, rapotohet se bandës i janë sekuestruar miliona euro dhe qindra kile kokainë dhe drogëra të tjera. Raportohet se vetëm në një javë ata qarkullonin 10 kile kokainë vetëm brenda qytetit të Firenzes.

Ka qenë pikërisht kjo gazetë e cila ndër të tjera ka nxjerrë edhe lajmin se e dashura seksi e bosit të kokainës ishte as më shumë e as më pak por vetë bukuroshja e ekraneve shqiptare, Viola Spiro./JOQ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.