I ati nuk pagoi 114 paund, nëna e divorcuar lidh djalin e vogël pas hekurave

Kliko per me shume info

Një nënë në Kinë e ka lidhur djalin e saj të vogël pas hekurave të shkallëve, pasi ish burri i saj nuk ka paguar 1,000 juanë (£ 114 si pagesë e mbështetjes së fëmijës, raporton DailyMail.

Nëna pastaj, i bëri fotografi fëmijës, i cili ishte duke bërtitur, dhe më pas ia dërgoi ish-burrit të saj për të kërkuar para.

Kliko per me shume info

Babai jeton katër orë larg me makinë dhe ia ka dërguar fotografitë gjyshërve të fëmijës, të cilëve iu është dashur pothuajse 20 minuta për lirimin e djalit të traumatizuar 3-vjeçar./Lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.