Humb jetën në konvik studentja shqiptare në Itali

Kliko per me shume info

Mësohet se fillimisht studentja shqiptare Floriana Xheka është gjetur në gjendje të rëndë në dhomën e saj dhe më pas është transportuar për në spital, por nuk ka mundur dot të mbijetojë.

Alarmin fillimisht për studentet shqiptare e kishin dhënë shoqet e saj, të cilat kishin lajmëruar policinë, pasi ajo nuk u përgjigjej atyre në telefon.

Kliko per me shume info

Ende nuk janë të qarta arsyet e kësaj ngjarje shumë të rëndë, por paraprakisht autoritetet italiane dyshojnë për një arrest kardiak.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.