Hueyda El Said rrëfen historinë e saj: Nëna shishte gjakun për të më ushqyer

Kliko per me shume info

Hueyda El Saied ishte e ftuar sot në “Wake Up” ku rrëfeu fëmijërinë e saj të vështirë. E rritur vetëm nga e ëma, Hueyd-ës i është dashur të përballet me shumë vështirësi, madje dhe me ato më jetiket, ushqyerja. Ka pasur raste që ish-balerina ka shkuar në shkollë pa ngrënë.

Kliko per me shume info

“Më është dashur të shkojë në shkollë shumë herë pa ngrenë, se nuk kishim çfarë të hanim. Nënës sime i është dashur shpesh të japë dhe gjak për të më ushqyer” -u shpreh artistja.

Hueyda ka rrëfyer se një ditë e kishte kuptuar edhe mësuesja që ajo nuk kishte ngrënë dhe i kishte ofruar bukën e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.