Prapë drogë?! Helikopteri bën “prova” në Ishëm, qytetari: Eshtë ulur 10 herë në orë

Kliko per me shume info

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar një video në “Facebook” ku shfaqet një helikopter pranë Ishmit.

Nuk dihet se përse po qarkullon ky helikopter në Ishëm, por më parë Berisha ka denoncuar raste të trafikut të drogës.
Ky dyshim përforcohet nga fakti, që sipas denoncuesit, helikopteri është ulur 10 herë në më shumë se një orë.

Kliko per me shume info

Statusi i plotë

Helikopteri viziton fshatin Gotull?
Lexoni mesazhin dhe shikon videon e qytetarit dixhital! sb
“Pershendetje Dr. Ne fshatin gotull te adriatiku afer ishmit Ka me shume e nje ore 10 ulje ka helikopteri”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.