Denoncimi i Berishës: Tjetër helikopter me drogë pranë Ishmit?

Kliko per me shume info

Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar nje video, te nje helikopteri qe po fluturon mbi Gotullm afer Ishmit dhe qe eshe ulur 10 here brenda nje ore.

Ja mesazhi i Berishes:

Kliko per me shume info

Helikopteri viziton fshatin Gotull?

Lexoni mesazhin dhe shikon videon e qytetarit dixhital! sb

“Pershendetje Dr. Ne fshatin gotull te adriatiku afer ishmit. Ka me shume se nje ore 10 ulje ka helikopteri”

Helikopteri viziton fshatin Gotull?

Helikopteri viziton fshatin Gotull? Lexoni mesazhin dhe shikon videon e qytetarit dixhital! sb"Pershendetje Dr. Ne fshatin gotull te adriatiku afer ishmit Ka me shume e nje ore 10 ulje ka helikopteri"

Posted by Sali Berisha on Dienstag, 14. November 2017

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.