Halloween-i në Angli degjenerohet! Drogë, alkol dhe trazira (Foto)

Anglezët mbajnë gjithmonë rekord për skandalet nëpër festa.

Më 31 tetor, (nata e shkuar) ishte festa e përbindëshave dhe fantazmave, dhe padyshim që mbrëmjen e kaluar ka pasur shumë shpirtra zgjuar deri në orët e para të mëngjesit.

Kliko per me shume info

Por shumë studentë britanikë e kanë ngritur në një nivel të ri festën e Halloëeen, duke shkaktuar shumë rrengje edhe pa kërkuar dhurata.

LEXO EDHE:  Shqiptari 'fluturon' në autostradë për të parë ndeshjen, ja me sa km/h po udhëtonte, theu radarin

Mijëra studentë zbarkuan në rrugët e Portsmouth mbrëmjen e kaluar për të shënuar edhe festën e Halloëeen, duke shkaktuar shumë probleme për policinë lokale dhe shërbimin mjekësor, të cilët në të shumtën e rasteve kishin të bënin me të rinj të dehur, apo të droguar.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here