Habit Marina Fara: Për të arritur atë që do duhet të jesh ku**ë

Kliko per me shume info

Është një ndër emrat që kohët e fundit është përfolur shumë në mediat rozë, e kjo për shkak të formave të saj fizike si dhe fotove provokuese që herë pas here poston në rrjetet sociale.

Kësaj here Marina Fara ka publikuar një foto të Madonna-s së bashku me një mbishkrim.

Kliko per me shume info

“Ndonjëherë duhet të jesh ku*vë për të arritur atë që do”, shkruhet në thënien që Marina e ka shpërndarë në Instagram.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.