Habit ish deputeti i PDIU-së, shfaqet mes dy leopardëve

Kliko per me shume info

Ish-deputeti i PDIU-së, Tahir Muhedini i cili mbeti jashtë Parlamentit në zgjedhjet parlamentare të 25 qershorit, ka tërhequr vëmendjen me postimin e tij të fundit në Facebook.

Muhadini është larguar nga jeta politike aktive dhe këto kohë duket se i ka shfrytëzuar për të vizituar dhe bërë turizëm aventuresk.

Kliko per me shume info

“Duke punuar për zbutjen e kafshëve të Egra!”, shkruan ish-deputeti në Facebook, ndërkohë që ka postuar disa foto dhe video, ku shfaqet në mes të dy leopardëve, por nuk bën të ditur vendin se ku ka shkuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.