Habit këngëtarja shqiptare: Do shkoja me 10 femra për 1 mln euro

Kliko per me shume info

Këngëtarja Marsela Çibukaj ka habitur me deklaratën e fundit që ka bërë.

E ftuar në emisionin ‘Thumb’, këngëtarja shqiptare e cila dikur konkurronte në “The Voice”, e më pas iu përkushtuar tërësisht muzikës live ka folur për jetën dhe karrierën e saj.

Kliko per me shume info

E pyetur nëse do shkonte me një femër për 1 milion euro, këngëtarja habiti me përgjigjen e saj.

“Qyqa… shkoj edhe me 10 po qe ashtu..”- tha ajo duke qeshur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.