Gugu tregon të vërtetën për lidhjen me ministrin, Zogu i Tiranës i prek të pasmet

Këngëtarja e njohur Gugu është përfolur shumë për një lidhje me një ministër shqiptar. E ftuar në rubrikën ‘Në çantën e…’ në emsionin “Ditë e Re” në Ora News, Gugu ka treguar se kjo nuk është aspak e vërtetë.

“Jo, jo nuk kam lidhje”.

Kliko per me shume info

Gjithashtu është folur se këngëtarja, emri i vërtetë i së cilës është Merita Haxhia, modifikon fotot që publikon në rrjetet sociale me photoshop, sidomos të pasmet. Për ta vërtetuar se trupi i saj është origjinal dhe se nuk e modifikon, Zogu i Tiranës i ka prekur të pasmet.

LEXO EDHE:  Eli Fara i publikon të bijës foton që nuk do të donte: Të dyja duke u puthur në buzë

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here