Gruaja zbulon tradhëtinë e bashkëshortit në avion, piloti bën ulje emergjente

Kliko per me shume info

Një çift iranian po udhëtonte për në Bali por nuk arriti kurrë në destinacon, pasi ëndërra për të pushuar në plazhet e ishullit u shndërrua shumë shpejt në një makth.

Ajo zbuloi në avion se bashkëshorti e tradhëtonte dhe piloti u detyrua të bëjë ulje emergjente.

Kliko per me shume info

Çdo gjë filloi më 5 nënor në një fluturim të Qatar Airways, i cili u nis nga Doha drejt Balit.

Gjatë fluturimit me avion kur burri ra në gjumë, gruaja e tij, e cila dyshonte tek ai, vendosi që ti kontrollonte telefonin.

Ajo përdori gishtin bashkëshortit për ta zhbllokuar telefonin e tij dhe zbuloi tradhëtinë.

Kjo bëri që çifti të fillojë një zënkë të madhe në avion dhe asnjë në bord nuk arriti që ti qetësonte.

Piloti u detyrua që të bëjë ulje emergjente në Chennai dhe të nisej në destinacion pa çiftin luftarak.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.