Gruaja zbulon tradhëtinë e bashkëshortit në avion, piloti bën ulje emergjente

Një çift iranian po udhëtonte për në Bali por nuk arriti kurrë në destinacon, pasi ëndërra për të pushuar në plazhet e ishullit u shndërrua shumë shpejt në një makth.

Ajo zbuloi në avion se bashkëshorti e tradhëtonte dhe piloti u detyrua të bëjë ulje emergjente.

Kliko per me shume info

Çdo gjë filloi më 5 nënor në një fluturim të Qatar Airways, i cili u nis nga Doha drejt Balit.

LEXO EDHE:  Burri dëgjon një zhurmë në papafingo, shokohet nga tmerri që sheh

Gjatë fluturimit me avion kur burri ra në gjumë, gruaja e tij, e cila dyshonte tek ai, vendosi që ti kontrollonte telefonin.

Ajo përdori gishtin bashkëshortit për ta zhbllokuar telefonin e tij dhe zbuloi tradhëtinë.

Kjo bëri që çifti të fillojë një zënkë të madhe në avion dhe asnjë në bord nuk arriti që ti qetësonte.

LEXO EDHE:  JETË QENI! Si asnjëherë të gjithë do donin ta kishin, ja arsyeja (FOTO)

Piloti u detyrua që të bëjë ulje emergjente në Chennai dhe të nisej në destinacion pa çiftin luftarak.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here