E hoqën nga puna, gruaja kërcënon me vetëvrasje nga oxhaku i TEC-it në Kucovë

Kliko per me shume info

Një grua kërcënon se do të hidhet nga oxhaku i TEC-it në Kuçovë. Gruaja ka hipur në majën më të lartë të oxhakut dhe kërcënon se do të hidhet nga aty.

Mësohet se shtetasja protagoniste e ngjarjes është Elona Bregu.

Kliko per me shume info

Ajo ka hipur majë oxhakut dhe kërcënon se do të hidhet ndërsa të afërmit bëjnë me dije se shkak i ngjarjes është fakti se Bregun e kanë hequr nga puna.

Edhe burri i saj ka kërcënuar dhjetë vjet më parë se do të hidhej nga ixhaku i TEC-it në fjalë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.