Gruaja e ish-prefektit la pas divorcin me gazetarin e njohur

Kliko per me shume info

Image result for jeta tocilaDy ditë më parë, në Bashkinë e Tiranës, kryebashkiaku Erion Veliaj ka celebruar në martesë dy personazhe të njohur të jetës publike.

Jeta Toçila, një psikologe e njohur por edhe folëse e lajmeve, dhe Taulant Dedja, ish-prefekti i Tiranës dhe ish-deputeti i Partisë Socialiste janë kurorëzuar në martesë.

Kliko per me shume info

Edhe pse të dy vijnë nga bashkëjetesa të gjata dhe janë prindër, interesant është fakti që edhe Jeta, edhe Taulanti për herë të parë kanë vënë rrethin e martesës dhe kanë festuar sipas traditës me dasmë.
Kujtojmë se Jeta ka qenë e martuar me gazetarin e njohur Armir Shkurtin.

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.