Grida Duma përlotet live në emision

Kliko per me shume info

Deputetja e PD-së Grima Duma është përlotur gjatë një debati që ka patur me deputeten e PS-së Milva Ekonomi në emisionin ‘Studio e Hapur’.
Debati ka nisur në lidhje me projektin e qeverisë ‘Shqipëria a miliard’.

Në një moment Duma duke folur për banorët të cilëve iu shëmbën shtëpitë në Shkozë, është emocionuar gati në përlotje.

Kliko per me shume info

Duma ka shpërthzer ndaj Ekomonit duke i përmendur të gjitha ato që qeveria ka bërë kundrejt banorëve të Shkozës.

2 COMMENTS

  1. Lot korkodili I ka se PD e ka fijin qe I lejoi ti ngrinin dhe kur u vjen keq kaq shum tani pse e katandisen shqiperin ne kete gjendje kurse femijet e ture tallin mendert me leket e popullit

  2. Po per ato dy plakat qe i nxorri Saliu nga shtepia ne mes te Durresit te kesaj Grida Dumes dhe vdiqen … qau apo qeshi Grida Suma…me falni Duma…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.