E rëndë në Greqi, 26-vjeçarja e droguar vret me thikë shqiptarin, baba i dy fëmijëve

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur një ditë më parë në Kretë ku një shqiptar është vrarë me thikë.

Mediat greke bëjnë me dije se shqiptari 35 vjeçar është vrarë nga fqinja e tij, 26 vjeçe, e cila ishte përdoruese droge.

Kliko per me shume info

Shqiptari u afrua për të këshilluar 26 – vjeçaren, por në ato momente ajo ka nxjerrë thikën dhe e ka goditur disa herë 35 vjeçarin.

LEXO EDHE:  Kjo nuk pritej! Ja kush janë të dyshuarit për shpërthimin e makinës së 38-vjecarit në Fier

Në vendngjarje kanë mbërritur menjëherë ambulanca dhe policia, por fatkeqësisht shqiptari ndërroi jetë si pasoje e plageve te marra. Mësohet se ai ishte baba i dy fëmijëve.

© LAJMIFUNDIT.AL

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here