Greqi/ Arrestohet shqiptari me 10 kg kanabis

Kliko per me shume info

Një i ri shqiptar është arrestuar pasditen e së hënën gjatë një operacioni të kryer nga efektivët e policisë së Kretës.

Sipas “CretaPost”, 26-vjeçari është kapur me 10 kilogramë kanabis të cilën e kishte në automjetin e tij.

Kliko per me shume info

Gjithashtu policia ka sekuestruar dhe makinë e shqiptarit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.