Gramsh/ Del furgoni nga rruga, 4 të lënduar në spital

Kliko per me shume info

Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Gramshit.

Kliko per me shume info

Mësohet se një makinë e tipit furgon ka dalë nga rruga dhe ka aksidentuar 4 pasagjerë.
Bëhet me dije se të katër të aksidentuarit janë në gjendje të mirë shëndetësore dhe janë transportuar në spital.

Ndërkohë Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për t’i zbardhur të plota shkaqet e aksidentit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.