Grabitje në Tiranë, i merren lekët kamerierit të një lokalit në Tiranë të Re

Kliko per me shume info

Një grabitje ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë ku një person ka hyrë në një lokal dhe i ka marrë xhiron ditore një kamerieri.

Kliko per me shume info

Ngjarja ka ndodhur në Tiranë të re, ndërsa policia ka bërë të ditur se është duke punuar për identifikimin e autorit të grabitjes.

Lokali ku ndodhi grabitja është tek Sheshi ‘Willson’, ndërsa mësohet se personi që ka kryer ngjarjen është i veshur me një xhup të zi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.