Grabisin banesën në Durrës, dhunojnë dhe lidhin ciftin e të moshuarve

Kliko per me shume info

Tre persona të maskuar kanë grabitur me dhunë një banesë në Shkallnur të Durrësit.

Kliko per me shume info

Maskat kanë hyrë në banesën e shtetasve M.E, 77-vjeç dhe Sh.E, 69-vjeç dhe pasi i kanë dhunuar e lidhur kanë grabitur shumën e parave rreth 100,000 lekë.

Policia ka shoqëruar disa persona pas ngajrjes së rëndë ndërsa çifti i të moshuarve ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.