Nuk do t’a njihni! Ingrit Gjoni ndryshon tërësisht “look”

Kliko per me shume info

Është nga këngëtaret më sensuale, e cila në çdo pozë të saj duket më në formë se kurrë.

Por këtë herë këngëtaren Ingrit Gjoni e shohim në postimet e fundit në rrjete sociale me një pamje tërësisht të ndryshuar.
Me flokë të zeza dhe me baluke duke i dhënë një pamje edhe më seksi nga më parë. Nuk dihet nëse ky ndryshim i këngëtares do të jetë për një kohë të gjatë apo ajo ka vendosur paruke për të realizuar këtë set fotografik.

Kliko per me shume info

Ndonëse është nënë e një djali, Ingriti shfaqet gjithnjë më në formë se kurrë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.