Gjigandi i filmave me pullë të kuqe “thyen rregullat”, hap dyqanin e ri

Kliko per me shume info

Ndërkohë që disa njerëz luftuan për TV të lirë ose rroba të zbritura në uljet e “Black Friday”, disa blerës tjerë në Nju Jork kishin një “mision” disi të vështirë për të zgjedhur atë që duan.

Faqja e internetit për argëtimin e të rriturve Pornhub hapi dyqanin e parë të të gjitha kohërave që përkon edhe me ditën, ku tradicionalisht fillojnë edhe blerjet për Krishtlindje.

Kliko per me shume info

Konsumatorët në të dy anët e Atlantikut shfrytëzuan kursimet e mëdha në artikujt me markë dhe mallra të tjerë, por njujorkezët arritën të vizitonin dyqanin e përkohshëm të Pornhub në SoHo, një destinacion pazaresh në qytetin Manhattan.

Në raftet, klientët- të cilët duhet të ishin mbi 18 vjeç për të hyrë në dyqan – gjetën lodra seksi, pranga të arta, role të shiritit të skllavërisë dhe veshmbathje të çuditshme, si dhe një linjë të bluzave të Pornhub dhe një shumëllojshmëri librash.

Konsumatorët kuriozë hynë në dyqan duke ecur nëpër një rrugice të zezë me qime ariu, ndërsa një telefon i argjendtë luante “tingujt e pasionit”, sipas një gazete të qytetit.

Gjithashtu klientët kishin shansin të bënin selfie me disa prej aktoreve të Pornhub, por edhe të hyje live-stream me një prej vajzave që qëndronte në krevat.

Vizitorët ndanë mendime të ndryshme lidhur me këtë eksperience, por përgjithësisht ideja ishte që dyqani ishte mjaft mikpritës dhe nuk të vinte në siklet siç ndodh rëndom nëpër sex-shop-e.

Dyqani i Pornhub do të qëndrojë në Nju Jork deri më 20 dhjetor.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.