Gjendet i vdekur 53-vjeçari, dyshohet të jetë vetëhelmuar

Kliko per me shume info

Policia ka njoftuar sot se trupi i pajetë i një 53-vjeçari është gjetur nga patrulla e policisë së Durrësit, rreth orës 10.35, në vendin e quajtur “Hidrovori”.

Nga këqyrja paraprake e trupit te viktimës nuk janë evidentuar shenja dhune. Gjatë kontrollit fizik i është gjetur në xhep një kokërr fotoksinë.

Kliko per me shume info

Hetimet paraprake dyshojnë se shkak ka qenë gjendja e rënduar psikologjike dhe mund të jetë vetëhelmuar.

Vijojnë hetimet nga grupi hetimor dhe ekspertë mjeko-ligjor në përcaktimin e shkakut të saktë të vdekjes me daljen e aktit të ekspertimit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.