Ja ku ndodhet sot Genta e famshme e “Big Brother”

Kliko per me shume info

Gentjana Gjalpi, ose siç e njohim shkurt Genta, është padyshim një nga banoret më të përfolura të “Big Brother 5”.

Vajza rebele që e jetonte jetën siç i vinte brenda dhe jashtë Bigut, ka munguar në intervista, por ama është shumë aktive në rrjete sociale.

Kliko per me shume info

Çfarë bëhet sot me të?

Ajo jeton mes Shqipërisë dhe Greqisë. Ka kryer studimet e larta për Marrdhënie me Publikun.

Dhe dashuria e saj më e madhe ne jëtë vijon të mbetet i vëllai Toni.

Genta në “Big Brother” fliste shpesh edhe për marrëdhënien e ngushtë që kishte me gjyshen, për të cilën ende sot ka debulesë.

Këto foto tregojnë sa ka ndryshuar ajo. /ShkodraNews

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.