Gazetarja rrëfen ndarjen nga kolegu: Kam lënë pas diçka shumë të rëndësishme

Spikerja e lajmeve në ABC News, Viol Xhafaj, ishte e ftuar pasditen e sotme në programin ‘Rudina’.

Përtej karrierës dhe punës në televizion ajo foli edhe për jetën e private.

Kliko per me shume info

Viol rrëfeu se për momentin nuk është e dashuruar, madje ka qenë e sinqertë me publikun teksa ka thënë se sapo ka lënë pas krahëve një lidhje të rëndësishme dhe është në një moemnt reflektimi dhe pauze.

LEXO EDHE:  Turi jo vetëm që do ikë nga “Vizion Plus”, por do të marrë me vete dhe aktorët e “2XL”?

“Për momentin nuk jam e dashuruar. Unë sapo kam lënë pas një gjë shumë të rëndësishme dhe ky është një moment pauze dhe për momentin nuk më shkon ndër mend”, tha Xhafaj.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here