Gazetarja: Thirrja në kombëtare? Lilaj: Jam gati gjithmonë

Kliko per me shume info

Mesfushori i Skëndërbeut, Sabien Lilaj, pas ndeshjes në Serbi, foli për gabimet e tij.

Në një intervistë për mediat, ai foli për gabimin e tij tek goli i dytë si dhe për ftesën e Kombëtares në miqësoren e nëntorit.
“Kisha kokën poshtë. Kur ngrita kokën, pashë që topi po vinte drejt meje. Këto gabime ndodhin në lojë, nuk kemi ç’të bëjmë.”

Kliko per me shume info

Thirrja në kombëtare. Mos është pak vonë?
“Për kombëtaren jam gjithmonë gati. Si për miqësore, edhe për ndeshje zyrtare do jem gati për Shqipërinë.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.