Shfaqet gazetarja e njohur që Rama “e zhduku” nga ekrani

Gazetarja dhe moderatorja Sonila Meço edhe pse i mungon ekranit pasinuk ka aktualisht nje angazhim ne media, qendron pranë ndjekësve të saj përmes rrjeteve sociale ku publikonpostime dhe foto te ndryshme.

Gazetarja Sonila Meço, e cila u largua nga ekrani pas mbylles së Agon Channel ka shpërndarë se fundi në faqen e saj në Instagram një foto të rrallë të saj të shumë viteve më parë.

LEXO EDHE:  Largimi nga On Records, Mozzik-it i bëjnë gjëmën
Kliko per me shume info

“Botërori 1998, Paris. Me më të bukurën, Lirën time, kur ‘braktisnim’ provimet për arsye madhore😍😍. #throwback #bff “, shkruan Meço, duke shoqëruar foton me afërmen e saj.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here