Gazetarja zbulon emrat e mundshëm për të zëvendësuar Adriatik Llallën

Kliko per me shume info

Gazetarja Klodiana Lala zbuloi disa erma për të cilët flitet se mund të jenë kandidatë të mundshëm për postin e kryeprokurorit, që aktualisht e mban Adriatik Llalla.

“Ferndinand Elezi, ish shef policie në Sarandë. Dritan Rreshka, magjistrat dhe prokuror në Prokurorinë e Tiranës, Anila Leka. Henrik Ligori, prokuror nga Prokuroria e Përgjithshme. Arben Dollapi, prokuror në Prokurorinë e Përgjithshme” tha gazetarja.

Kliko per me shume info

“Burimi më sqaron se ish-drejtuesi i Krimeve të Rënda, Adnan Kosova dhe Thoma Jano janë më të vjetër dhe kandidatë më të mundshëm për kryeprokuror” –shtoi Klodjana Lala në emisionin “Studio e Hapur”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.