Futbollisti poston padashje për mijëra fansa foton intime të bashkëshortes

Kliko per me shume info

Rrjetet sociale ndonjëherë janë të rrezikshme, sidomos nëse bën gabime. Pre e një gabimi karënë edhe
futbollisti brazilian i Fenerbahçes Fernandao , i cili ka habitur ndjekësit e tij në Instagram duke ndarë me me ta më shumë se më shumë se ç’duhet.

Sulmuesi Fernandao Santana gabimisht ka shpërndarë një foto të bashkëshortes së tij në këmishë nate.

Kliko per me shume info

Braziliani e postoi foton në Instagram dhe me ta vënë re gabimin e ka fshirë postimin.

Në foto duket bashkëshortja e 30-vjeçarit Eli Daiana Santana tek qëndron në këmbë e veshur me një këmishë nate ne dhomen e gjumit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.