“Më ftoi për seks dhe unë pranova”, 20-vjeçari habitet nga kërkesa e ish-të dashurës

Një djalë i ri është vënë përballë një situate e cila e lëndon dhe tashmë nuk di se si të dalë prej saj.

Ai është ritakuar me ish-të dashurën e tij, e cila e ka ftuar disa herë për seks por dëshirat e tyre janë të ndryshme. Ja çfarë i ka shkruar ai psikologes së “The Sun”.

Kliko per me shume info

Letra e djalit

“E dashur psikologe, jam një djalë 20 vjeç dhe prej 6 muajsh jam ndarë nga e dashura ime, e cila ishte një vit më e vogël se unë. Unë e kam dashur shumë atë, ka qenë femra e parë për mua, ndërsa ajo ka pasur disa partnerë më parë.

LEXO EDHE:  RRËFIMI +18: Ajo që më bën gruaja në shtrat është e TMERRSHME...

Ne u ndamë pasi unë isha shumë xheloz, por tani e takova sërish dhe ajo më tha të shkonim në shtëpinë e saj. Pasi shkuam aty përfunduam duke bërë sërish seks, dhe ndjenjat e mija u forcuan edhe më shumë.

Kur i kërkova edhe një shans për t’u lidhur sërish sepse e doja, ajo më tha se më mirë të takoheshim rrallë dhe të flinim bashkë, sepse më ka qejf por nuk më do siç e dua unë.

LEXO EDHE:  Ndërron jetë njeriu më i vjetër në botë

Nuk di çfarë të bëj, a duhet të luftoj për ta bërë për vete sërish?!”

Përgjigjja e psikologes

“Do të lëndohesh sërish nëse vazhdon të takohesh me të, sepse ajo nuk ka në plan të lidheni sërish.

Të paktën është treguar e sinqertë dhe të ka thënë se të ka qejf jo nuk të do, dhe kjo gjë duhet të të japë arsye për t’u shkëputur prej saj”.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here