FOTO/ FBI zbarkon në Tiranë, dy agjentët shfaqen krah ambasadorit Donald Lu

Kliko per me shume info

Janë shfaqur për herë të parë publikisht dy agjentët e FBI-së, të cilët kanë mbërritur në Tiranë për të asistuar policinë shqiptare në operacionin ‘Forca e Ligjit’.

Ata qëndrojnë të ulur pranë ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj, në takimin që po zhvillohet në Ministrinë e Brendshme.

Kliko per me shume info

Të pranishëm në këtë takim janë edhe ambasadori amerikan në Tiranë, Donald Lu, ambasadorja e BE në vendin tonë Romana Vlahutin dhe ministri Xhafaj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.