Foli dhe Uma Thurman: ’’Weinstein, s’meriton as plumbin’’

Kliko per me shume info

Uma Thurman rreshtohet mes aktoreve që kanë denoncuar ngacmimet e producentit amerikan.

Ajo postoi një foto të shkëputur nga “Kill Bill”, film që e bëri një ndër aktoret më të famshme në Hollywood, i prodhuar nga ish-magnati i kinemasë Harvey Weinstein.

Kliko per me shume info

Pas disa javësh nga shpërthimi i skandalit të abuzimeve seksuale në botën e kinemasë, Uma Thurman vendosi të flasë në mënyrën e saj, duke zgjedhur rrjetet sociale. “Kam thënë më parë se do të flisja kur mos të isha e zemëruar, kisha arsyet e mia. Mendoj se gjithçka kërkon kohën e vet, të jesh i saktë dhe i drejtë.

Pra, gëzuar Ditën e Falënderimeve të gjithëve! Përveç teje Harvey dhe të gjithë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.