E reja hidhet nga ballkoni në Lushnje, fjalët e para që iu tha mjekëve

Kliko per me shume info

Një 27-vjecare ka tentuar ti japë fund jetës mëngjesin e sotëm, duke u hedhur nga ballkoni i katit të katërt të pallatit ku ajo banon.

Burime bëjnë me dije se 27-vjecarja Denisa Ziu, ka marrë dëmtime të rënda dhe ndodhet në gjendje kritike në spital.

Kliko per me shume info

Ajo vuante prej 10 vitesh nga depresioni, dhe në momentin që ka ndodhur ngjarja nuk ka pasur njeri tjetër në banesë.

 

Të parët që i kanë ardhur në ndihmë kanë qënë fqinjët, ndërsa mjekët e spitalit të Lushnjes konfirmojnë për “BalkanWeb” se nga biseda që kanë pasur më të kanë arritur të mësojnë se vuante prej 10 vitesh nga depresioni.

Aktualisht 27 vjeçarja ndodhet nën kujdesin e tyre në spitalin e Lushnjes në gjendje të rëndë, ndërsa mjekët thonë se po bëjnë të pamundurën për ta mbajtur në jetë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.