Fjalët e ndjera të aktorit të humorit për gruan e tij (FOTO)

Kliko per me shume info

Aktori Erion Isai ka bërë një dedikim tepër për ndjerë për ditëlindjen e bashkëshortes së tij.

Ai ka publikuar një foto të bashkëshortes dhe shkruan se ajo është e vogla në përkëdhelje dhe e madhja në fuqinë e familjes së tyre.

Kliko per me shume info

“Nuk me duhet nje dite e shenuar te ta them se te dua, por nuk me mjaftojne as 36 shkronja te ta shpreh si te dua. 😍Vertet e ngaterroj vitin tend te lindjes ‘90 apo ‘92 ( dhe tani sjam i sigurt cili eshte😂😂).

Por ti je e vogla ne perkedhelje dhe e madhja ne fuqine e familjes tone. Thjesht te duam. ❤️. Gezuar datelindjen dashuri”, shkruan Isai.

Kujtojmë që Erion Isai është larguar nga Portokallia këtë sezon dhe pritet që të bashkohet me Bes Kallakun në drejtimin e “Këngës Magjike”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.