Fier/ Përfundon me sukses operacioni”Forca e Ligjit”, Xhafaj ka një mesazh për efektivët e këtij qyteti

Operacioni i Policisë së Shtetit, “Forca e Ligjit” ka përfunduar me sukses në qytetin e Fierit.

Kliko per me shume info

Me këtë rast ministri Brendshëm, Fatmir Xhafaj ka dhënë mesazhin e tij inkurajues për efektivët ë këtij komisariati.
Xhafaj shkruan se tashmë kemi një narkotarfiktësh më pak në vendin tonë.

Ai shpreh urimet e tij por Policinë e Fierit dhe shpreh angazhimin e tij që kësaj lufte t’i shkohet deri në fund.

LEXO EDHE:  Shkoi për zhytje me shokët, ja kush ishte kameramani i njohur që humbi jetën në Karaburun (FOTO)

Më poshtë postimi i plotë i Fatmir Xhafajt:

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here