Fevziut i vjen mesazhi në studio: Urdhër arrestet u lëshuan kur ish policët këtu

Kliko per me shume info

Mbremjen e sotme një mesazh i ardhur në celularin e Blendi Fevzuit teksa ishte live ne emisionin Opinion, e informonte se urdhër arrestet e lëshuara nga Prokuroria për Krime të Rënda për tre ish drejtues të lartë të Policisë së Shtetit kanë ardhur në kohën kur ata kanë qenë brenda vendit.

“Ndalimet janë nxjerrë kur tre personat ishin këtu dhe kanë qenë nën vëzhgim”,-thuhej në mesazhin e ardhur në celularin e Blendi Fevziut.

Kliko per me shume info

Informacioni në fjalë ende nuk është vërtetuar zyrtarisht.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.