Festat e fundvitit! Melania Trump stolis Shtëpinë e Bardhë

Është periudha më e mrekullueshme e vitit dhe duket se zonja e parë Melania Trump tashmë është ndikuar nga atmosfera e festave.

Kliko per me shume info

46-vjeçarja ka filluar përgatitjet për Krishtlindje në Shtëpinë e Bardhë këtë javë, së pari mori pemën të hënën, së bashku me djalin e saj 11-vjeçar Barron dhe pastaj filloi detyrën e rëndësishme të dekorimit të bredhit dhe ndërtesës.

LEXO EDHE:  Vrau 10 persona në trotuar, arrestohet shoferi i furgonit. I lutet policëve: Më vrisni!

Melania ndau disa fotografi në TWitter në të cilat ajo mund të shihet duke stolisur bredhin, dhe Shtëpinë e Bardhë.

 

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here