Femrat britanike “çmenden” për shqiptarin e zhdukur: “Hajde te mami se të ngroh unë!

Kliko per me shume info

Azilkërkuesi shqiptar në Britani është shpallur në kërkim nga policia pas arratisjes së tij nga kampi ku e kishin grumbulluar bashkë me të tjerë persona pa dokumente.

Sipas komenteve, 25-vjeçari Guxim Imerio është zhdukur pa lënë gjurmë prej disa ditësh dhe policia lokale e Lanarkshire ka nxjerrë një njoftim për të gjitha ata që e shohin. Për të thuhet se ka trup mesatar, mund të jetë i parruar dhe se nuk flet mirë anglisht.

Kliko per me shume info

Daily Mail ka vënë re diçka interesante që ka të bëjë me reagimin e vajzave britanike pasi kanë parë foton e shqiptarit.

Kanë qenë të shumta ato që u është dukur simpatik dhe janë ofruar për ta marrë në shtëpitë e tyre. “E mbaj unë për një natë” – shkruan njëra. Një tjetër është më e drejtpërdrejtë: “Hajde të mami të të ngroh!”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.