Fejesa e princ Harry, zbulohet se si i propozoi të dashurës

Kliko per me shume info

Ditën e djeshme u fejuan zyrtarisht, Princy Harry me aktoren e njohur amerikane Meghan Markle. Çifti doli dje publikisht dhe nusja e re tregoi edhe unazën e fejesës me gurë diamanti.

Ndërsa janë pyetur nga mediat se si erdhi propozimi nga Princi, ajo ka treguar se ky i fundit ishte romantik dhe spontan. “Propozimi ka ndodhur në shtëpi, teksa gatuanim një pulë”, është shprehur Meghan.

Kliko per me shume info

Teksa pyetet edhe Prici se kur e kuptoi që Meghan ishte e duhura, ai u përgjigj: “Që herën e parë që u takuam”.

661351__BJ0r7FclM.jpeg

661351__SkaHQFqez.jpeg661351__BkxJIXY5xM.jpeg

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.