Esmeralda: Isha 9 muajshe shtatzën kur mora lajmin e denoncimit

Kliko per me shume info

Të gjithë i mbajnë mend akuzat që reperi Stresi, së bashku me Ajsi Xhaxhaj lëshuan kundër Leonard Bombaj.

Krijuesi i “Siera Film” u denoncua për përdhunim nga ish nxënësja e tij, dhe kjo sigurisht nuk është kaluar edhe aq lehtë prej tij.

Kliko per me shume info

Për herë të parë për këtë situatë ka folur bashkëshortja e tij Esmeralda, e ftuar në emisionin “Rudina”. Ajo është shprehur se kur e ka marrë lajmin për denoncimin e bashkëshortit, ishte 9 muajshe shtatzën, dhe se ka qenë një moment tejet i vështirë në jetën e saj.

Ajo shtoi tjetër se gjithmonë ka besuar te Bombaj, si edhe ka qenë mbështetja e tij në atë periudhë të vështirë.

Çifti Bombaj ka shtuar gjithashtu se dashamirësia e tyre  është keqpërdorur nga të tjerët dhe se ky ishte gabimi i tyre, mungesa e vigjilencës.

Tashmë ata kanë rikthyer përsëri shkollën e aktrimit, ku siç edhe pohuan me njerëz të rinj.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.