Korcë, aksidentohet eskorta e kryeministrit Edi Rama, pesë të plagosur

Kliko per me shume info

Aksident i rëndë në hyrje të qytetit të Korçës. Mësohet se makina e aksidentuar është pjese e eskortes se kryeministrit Rama që po udhëtonte drejt qytetit juglindor për takimin e dy qeverive.

Mësohet se pese persona kane mbetur të plagosur nga aksidenti por ende është e paqartë identiteti i te lenduarve.

Kliko per me shume info

Mes te lenduarve njoftohet se jane tre efektiva te Gardes se Republikes. Makina e tyre ka rrëshkitur si pasojë e lagështirës në rrugë dhe me pas eshte perplasur me nje Golf 2./lajmifundit.al

1 COMMENT

  1. Keshtu ndodh kur nuk respektojne rregullat e qarkullimit. Mjere qytetari me golf qe ka pesuar goditje nga banditet e qeverise

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.