Është mamaja e Irma dhe Eranda Libohovës/ 93-vjeçarja reciton vargje për Ismail Qemalin

Gruaja e fisme që shikoni në këtë video është e ëma e dy këngëtareve të njohura e të dashura për publikun shqiptar; Irma dhe Eranda Libohova.

93-vjeçarja reciton disa vargje për Ismail Qemalin, sot në ditën e 105-vjetorin e shpalljes së Pavarësisë.

Kliko per me shume info

“Me këto vargje të recituara nga mami im, ju uroj Gëzuar Festën e Flamurit”, shkruan Eranda ndërsa ndan pamjet video të cilat mund t’i ndiqni si më poshtë!

LEXO EDHE:  Oriola çmend ndjekësit me foton seksi, befason Rasheli: E kam parë unë pa fustan!

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here