Fotot e tregojnë, Era Istrefi ndërhyrje në gjoks

Kliko per me shume info

Era Istrefi gjithashtu bëhet pjesë e plastikës!

Këngëtarja shqiptare, tashmë me famë botërore, prej ditës ka lansuar këngën e saj të fundit, por një ndryshim interesant është vërejtur në gjoksin e saj.

Kliko per me shume info

Më parë, Era ka pas një gjoks të përmasave të vogla dhe shpesh madje është shkruar për të nëpër mediat e Kosovës.

Por, në fotografitë e fundit por edhe në videon e fundit të Erës, shihet se gjoksi i saj është më i rritur dhe më i formuar.
Tashmë janë shtuar dyshimet se këngëtarja i ka hyrë briskut duke intervenuar në gjoksin e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.