Eni Vasili hakmerret publikisht me Edi Ramën, tallet me çitjanet e kryeministrit

Kliko per me shume info

Edi Rama nuk është i panjohur për veshjet e çuditshme me të cilat shfaqet edhe në evente ndërkombëtare, por fotoja e mëposhtme kalon çdo pritshmëri.

Por s’do mend të kuptosh që Rama është mjeshtër i Marrëdhënieve me Publikun, e padyshim që përdor edhe veshjen e tij për të përcjellë mesazhe të caktuara.

Kliko per me shume info

Pas sulmit që kryeministri i bëri gazetarëve në ditën që votohej për imunitetin e Saimir Tahirit, ishte gazetarja dhe moderatorja e njohur Eni Vasili, e cila pasi dënoi arrogancën e Ramës tha se gjithçka ishte strategji e kryeministrit për të larguar vëmendjen nga çështja e nxehtë e ditës.

Por është po Vasili, e cila bie pre e “taktikës” së Ramës për të larguar vëmendjen nga “çështjet e mëdha”.

Pasi sot faqja zyrtare në Instagram e emisionit të Vasilit “Studio e Hapur” ka publikuar foton e Ramës me çitjane, duke shkruar:

😂po ne perseri per ceshtjen Tahiri, qeverine dhe protestat e opozites do te flasim serisht sonte ne oren 21.00. Na ndiqni #studioehapur #news24.”, shkruhet në faqen zyrtare në Instagram të “Studio e Hapur”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.