Endira Bushati: Sot më erdhi keq për Lulzim Bashën

Kliko per me shume info

“ Sot më erdhi keq për Lulzim Bashën…
I strukur, kokëulur, i tallur nga një Ramë që ngulte e rrotullonte thika në plagë….

Basha fliste për “oligarkë”…. ashtu në përgjithësi, si gjithmonë….

Kliko per me shume info

Rama ia “përplas turinjve” me emra e mbiemra, duke u tallur….”hë mor Lul se oligarkët bashkë i kemi”…..

Ata që vunë Bashën para PDsë më 22 korrik, le të shijojnë Lul KokëUlurin në Parlament dhe të durojnë talljen e Ramës….”, shkruan Bushati.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.