Enca Haxhia e revolton, paralajmëron se s’do tolerojë më (Foto)

Kliko per me shume info

Enca Haxhia dhe deklaratat e saj në Story nuk mbarojnë!

E revoltuar shpesh herë nga akuzat, apo dhe nga ‘’hatersat’’ e saj, këngëtarja shqiptare ka një mesazh të ri.

Kliko per me shume info

Përmes një postimi në Instastory, ish- anëtarja e OTR ka deklaruar se nuk ka më tolerancë për askënd.

‘Një sy qorr e një vesh shurdh… por jo më, k*çka!’ Çfarë ta ketë acaruar Encën vallë dhe ta ketë bërë të reagojë në këtë mënyrë?- shkruan Enca.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.