Berisha zbulon emrat: Ja se cilët janë mafiozët e Ramës që grabitën tokat në Spille

Kliko per me shume info

Ish-kryeministri, Sali Berisha, me anë të një postimi në faqen e tij në “Facebook” ka nxjerr emrat, të cilët, sipas tij janë mafiozët e Ramës që grabitën tokat në Spille.

Denoncimi i Berishës vjen pas skandalit me vjedhjen e tokave ne bregdet dhe arrestimeve të fundit të bëra në Kavajë.

Kliko per me shume info

Berisha poston emrat e tyre dhe shkruan se të gjithë janë familjarë të ish-kreu i bashkisë së Kavajës, Elvis Roshit.

“Ja se cilët janë mafiozët e Ramës që grabitën tokat në Spille. Thuhet se Ramës i kanë ndarë një llokme të madhe! sb

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.